Kilka nowych informacji :)

abc-uroda banner blog facebook sklep kosmetyki

 

Z dumą informujemy, że firma Diadem Cosmetics napisała o nas na swoim profilu :) Zapraszamy do polubienia tej firmy na Facebooku !

Diadem Cosmetics

„Sklep, ABC-URODA opisał na swoim blogu kilka naszych kosmetyków, zapraszamy do lektury, jak również do zakupów on-line i oczywiście stacjonarnych…:-)
Tym bardziej nam miło, że w utworzeniu nowego LOGO sklep ABC-Uroda użył kilku kosmetyków naszych marek, DZIĘKUJEMY ! :-) Dodam jeszcze że ABC Uroda jest sklepem on-line, który oferuje nasze kosmetyki w najniższych cenach jakie do tej pory udało nam się odnaleźć w sieci. ZAPRASZAMY „

A oto nasza odpowiedź na komentarz Diadem Cosmetics :

„Bardzo dziękujemy za komplementy dotyczące naszego sklepu :) Od lat nie tylko sprzedajemy kosmetyki firmy Diadem, ale również same ich używamy i jesteśmy ich wiernymi fankami.
Oferujemy produkty tej firmy w promocyjnych cenach, ponieważ chcemy, by jak najwięcej osób pokochało Diadem tak jak my :) Z całego serca możemy polecić na przykład wspaniałe perły pudrowe lub konturówki do oczu i ust. Już niedługo znajdą Państwo w naszym sklepie nowe produkty Diadem i Szafir, oczywiście w świetnych cenach.”

kosmetyki Diadem w naszym sklepie

Firma Diadem Cosmetics organizuje konkurs dla swoich fanek i osób, które chcą poznać jej kosmetyki :)

„WEŹ UDZIAŁ W ZABAWIE KONKURSOWEJ DIADEM COSMETICS I SAMA WYBIERZ SWÓJ PREZENT !!!
Polub fanpage Diadem Cosmetics. Na tablicy Diadem napisz, który z naszych produktów chcesz otrzymać i dlaczego właśnie ten ? Udostępnij tę grafikę na swojej tablicy.”

diadem konkurs spraw sobie prezent abc-uroda

 

Nasze zimowe rozdanie dobiegło końca ! Dziękujemy za wszystkie wspaniałe zgłoszenia, nie będzie nam łatwo wybrać 4 zwycięzców :)

Wyniki ogłosimy na blogu do 23.2.2013 !

 

diadem cosmetics ikona abc-uroda

Zostaw komentarz

Heads up! You are attempting to upload an invalid image. If saved, this image will not display with your comment.