Murnauers Totes Meer : maseczka do twarzy z minerałami.

Dziś chciałam Wam przedstawić niemiecką maseczkę Murnauers Totes Meer Haut Therapie. Produkt ten może być stosowany przez osoby z atopowym zapaleniem skóry i łuszczycą. Nie zawiera barwników ani dodatkowej kompozycji zapachowej.

murnauers totes meer haut therapie maseczka do twarzy

Można ją zakupić w naszym sklepie w Sosnowcu ul.Rydza Śmigłego paw. 52

 Obietnica producenta:

Murnauers Maseczka z Morza Martwego 

Morze Martwe, najbardziej skoncentrowane źródło minerałów na świecie,jest bogate w składniki takie jak magnez, brom, żelazo i sód. Sól z Morza Martwego używana jest już od wielu pokoleń do pielęgnacji skóry. Ta intensywna maseczka błyskawicznie i głęboko oczyszcza skórę. Kombinacja cennych minerałów z Morza Martwego i kojącego wyciągu z rumianku wraz z cynkiem zapobiega podrażnieniom i intensywnie pielęgnuje skórę. Regularne stosowanie maseczki poprawia wygląd skóry i przeciwdziała powstawaniu niedoskonałości. Maseczka polecana dla osób z atopowym zapaleniem skóry i łuszczycą.

Bez dodatku barwników i kompozycji zapachowej. Przetestowana dermatologicznie. Wyprodukowana w Niemczech.

Stosowanie : Przed otwarciem proszę przez chwilę ugniatać opakowanie. Nakładać na oczyszczoną skórę i pozostawić na 10-15minut, następnie zmyć dużą ilością ciepłej wody. Stosować 2-3 razy w tygodniu.

Poniżej na zdjęciu skład maseczki i zastosowanie w oryginalnej wersji językowej.

murnauers totes meer haut therapie maseczka do twarzy 2

Maseczka zapakowana jest w saszetkę podzieloną na dwie części o pojemności 5 ml : wystarczy na dwukrotne zastosowanie. Ma naturalny, szary odcień.

murnauers totes meer haut therapie maseczka do twarzy konsystencja

Maska ma idealną, gęstą konsystencję, bardzo łatwo aplikuje się ją na twarz. Jej zapach jest dość intensywny: ja wyczuwam tu nutę pomarańczy, co mnie osobiście nie przeszkadza ale dla niektórych może być drażniące. Po aplikacji na twarz maska  nie spływa, po około 5 minutach zastyga jak glinka. Po jej zmyciu twarz jest delikatna, wygładzona, świeża i promienna. Jedyny minus tej maski jaki zauważyłam jest taki, że dosyć trudno się ją zmywa.

Podsumowując, maseczka jest godna uwagi i warta wypróbowania. A czy Wy znacie tą maseczkę ?  Jaka jest Wasza opinia?

Ewa

Zostaw komentarz

Heads up! You are attempting to upload an invalid image. If saved, this image will not display with your comment.