Paese lakier piaskowy numer 325.

Dziś chciałam przedstawić Wam lakiery, które są bardzo popularne wśród polskich blogerek i naszych klientek : lakiery piaskowe. Pomalowane nimi paznokcie są matowe o ciekawej powierzchni : wyglądają jak posypane tysiącami ziarenek piasku lub drobinkami brokatu.

Firma Paese podążając za aktualnymi trendami wprowadziła na rynek lakiery z serii Sand – lakiery strukturalne w 10  najmodniejszych kolorach.

paese lakier pisakowy sand 325 abc-uroda

Ja skusiłam się na zakup lakieru Paese o numerze 325. To lakier w kolorze pomarańczowo-koralowym z drobinkami brokatu w nieco neonowym odcieniu idealnym na lato. Lakier ten bardzo mile mnie zaskoczył.

paese lakier pisakowy sand 325 abc-uroda3

Bardzo wygodnie się go aplikuje , łatwo się go zmywa a tego obawiałam się najbardziej. Dla pełnego krycia i wydobycia bardziej soczystego koloru potrzeba dwóch warstw. Dzięki strukturze piaskowej nie widoczne są żadne smugi.

Struktura piaskowa  tworzy na paznokciach bardzo ciekawy efekt i nie przeszkadza w codziennych pracach. Jeśli chodzi o trwałość to tutaj największe zaskoczenie: przy intensywnych pracach domowych 5-6 dni ! Jestem tym lakierem bardzo bardzo pozytywnie zaskoczona.

Tak prezentuje się na paznokciach lecz niestety zdjęcia nie oddają jego rzeczywistego uroku.

paese lakier pisakowy sand 325 abc-uroda2

 

A Wam podobają się piaskowe lakiery?

Ewa

 

4 Komentarzy to “Paese lakier piaskowy numer 325.”

Zostaw komentarz

Heads up! You are attempting to upload an invalid image. If saved, this image will not display with your comment.