Puder prasowany Diadem Zmysłowa Puderniczka: recenzja.

Kolejna recenzja : tym razem testowałam puder prasowany w kompakcie firmy Diadem : Zmysłowa Puderniczka.

diadem puder w kamieniu na mokro i na sucho wet & dry abcßuroda test recenzja blog kosmetyczny puderniczka

Obietnica producenta:

Bardzo ekskluzywny, delikatny, najwyższej jakości puder prasowany w eleganckiej puderniczce z lusterkiem. Pielęgnuje twarz, nadając jej równocześnie aksamitny wygląd. Mikronizacja składników wpływa na wysokie właściwości adaptacyjne produktu, jego naturalne dopasowanie się do karnacji. Puder tworzy lekki film nieobciążający skóry. Polecany do każdego rodzaju cery. Szeroka gama kolorów umożliwia idealne dopasowanie do karnacji. Jego specjalna faktura daje możliwość używania pudru zarówno na sucho (nanosząc puszkiem) dla uzyskania aksamitnego i naturalnego wyglądu, jak również na mokro (nanosząc zwilżoną lateksową gąbeczką) dla uzyskania efektu pokrycia i rozświetlenia. Wygodne opakowanie umożliwia wykonanie makijażu w każdej chwili. 

Puder dostępny jest w 12 odcieniach więc każda z Was znajdzie odpowiedni dla siebie. Produkt zamknięty jest w złotej plastikowej puderniczce z lusterkiem. Za lusterko duży plus ale za opakowanie minus, ponieważ nie jest tak eleganckie jak obiecuje producent: mnie osobiście nie wpadło w oko, jest dla mnie zbyt tandetne.

Mój odcień który miałam przyjemność testować to numer 7 transparentny dla blondynki.

diadem puder w kamieniu na mokro i na sucho wet & dry abcßuroda test recenzja blog kosmetyczny

Po otworzeniu puderniczki pomyślałam, że wybrałam zbyt jasny odcień.  Zdanie zmieniłam po aplikacji: jest on  jasny ale transparentny, sam dopasowuje się do karnacji. Nakładany pędzlem wtapia się idealnie w skórę, ale nakładanie na mokro u mnie się nie sprawdziło, ponieważ puder stworzył efekt maski.

Puder ten bardzo przypadł mi do gustu ale tylko do aplikacji na sucho pędzlem, jako wykończenie makijażu. Dzięki temu kosmetykowi skóra jest wygładzona, zmatowiona, aksamitna. Puder jest w ogóle nie widoczny, na pewno idealnie sprawdza się jako „wspomagacz” do podkładów.

W skali od 1-5 daje 4 za to że w większości obietnice producenta zostały spełnione.

A Wy znacie ten produkt firmy Diadem ? Jakie macie z nim doświadczenia ?

Ewa

 

Zostaw komentarz

Heads up! You are attempting to upload an invalid image. If saved, this image will not display with your comment.